Information
Account disabled by server administrator.
© ISPmanager control panel
Wzory Umowy o Pracę: pobieraj bez ograniczeń
Up

Wzory Umowy o Pracę - pobieraj bez ograniczeń

Umowa o Pracę na Okres Próbny

Umowa ta może być zawarta przed innymi umowami o pracę a czas jej trwania może być dowolnie długi, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące. Umowa o pracę na okres próbny daje sposobność poznania pracownika i pracodawcy wzajemnie. Jeżeli jedna ze stron nie będzie miała woli kontynuowania współpracy po okresie na, który umowa została zawarta, po prostu bez konsekwencji nie przedłuża umowy.

Umowa o Pracę na Czas Zastępstwa

Umowę na czas zastępstwa należy dokładnie sporządzić tak, aby nie było wątpliwosci kogo i w jakim okresie pracownik ma zastepować. W tym celu można skorzystać ze wzoru umowy na czas określony po uprzednim dostosowaniu go do wymagań umowy na zastępstwo.
Umowę należy zatytułować "umowa na zastępstwo", "umowa o pracę w zastępstwie" lub podobnie. Jednakże nazwa umowy nie jest najważniejsza, gdyż przede wszystkim liczy się jej treść. Z treści umowy musi wyraźnie wynikać, że jest to umowa na zastępstwo. W tym celu należy w umowie:

  • wskazać z imienia i nazwiska zastępowanego pracownika, np. pracownik zobowiązuje się do zastępowania w pracy Jana Kowalskiego, umowa na czas urlopu wychowawczego Ewy Nowak albo

 

  • opisać stanowisko lub funkcję zastępowanego w taki sposób, aby bez wątpliwości na podstawie takiego opisu można było ustalić, o kogo chodzi, np. pracownik zobowiązuje się do zastępstwa na stanowisku starszy specjalista ds. płac.
 
Powered by Phoca Download
Joomla templates by a4joomla
Information
Account disabled by server administrator.
© ISPmanager control panel